تكنيكي هاي هنر خياطي به روش ساده
تكنيكي هاي هنر خياطي به روش ساده

قيمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

يكي از مواردي كه علاقه مندان به خياطي بسيار به دنبال آن هستند آموزش خياطي بدون الگو مي باشد. مدل آموزشي بدون الگو شايد  به خاطر اينكه داراي پيچيدگي اي خاص نيست و معمولا فرد اگر حتي چيز زيادي هم از خياطي بلد نباشد براحتي مي تواند با استفاده از اين مدل آموزشي خيلي زود به سطح بالايي از مهارت دست يابد داراي طرفداران بسيار زيادي شده است.ما در فروشگاه پرشين خياطي محصول آموزش خياطي بدون الگو خانم عمراني را براي شما قرار داده ايم و مي توانيد به يكي از روش هاي زير همين الان اقدام به ثبت سفارش خود نماييد و در كمتر از چند روز آنرا درب منزل دريافت كرده و سپس هزينه كالا را بپردازيد :

 

آموزش خياطي بدون الگو

 

مجموعه خياطي بدون الگو خانم سيما عمراني در قالب ۲۴ حلقه دي وي دي به صورت كامل با قيمت ۴۲ هزار تومان

 

مجموعه سي دي آموزش خياطي خانم عمراني  در قالب ۱۲ دي وي دي سري اول با قيمت ۲۴ هزار تومان

مجموعه آموزش خياطي خانم عمراني جديد در قالب ۱۲ دي وي دي سري دوم با  قيمت ۲۴ هزار تومان

 

خريد چهار جلد كتاب ايشان با قيمت ۹۰ هزار تومان

 

آموزش خياطي بدون الگو خانم عمراني

 

در مجموعه فيلم آموزش خياطي خانم عمراني در سيماي خانواده در واقع كليه كارهاي ايشان كه در سالهاي گذشته تا به الان در برنامه هاي مختلف تلويزيوني پخش ميشده است را مي توانيد بيابيد.اين مجموعه ارزشمند داراي ۲۰۰ ساعت آموزش تصويري است و تقريبا تمامي سر فصل هاي مهم خياطي را تحت پوشش خود قرار داده است.شما عزيزان در كنار اين مجموعه ارزشمند مي توانيد همزمان از مجموعه كتاب خياطي سيما عمراني نيز استفاده نماييد و سطح مهارت خود را به طرز قابل قبولي بالا برده و خواهيد ديد كه ديگر با در اختيار چنين كتاب هايي نيازي به رفتن بر سر كلاس هاي هيچ اموزشگاهي را نخواهيد داشت.

خانم سيما عمراني جز يكي زا اساتيد مطرح و مجرب سطح كشور محسوب مي شوند و كليه كارهاي ارائه شده توسط ايشان داراي سبك و سياق بسيار ساده و رواني بوده و براحتي مي توانيد با تماشاي آثار ايشان به سطح بالايي از مهارت دست يابيد.

 

علاقه مندان به خياطي بدون الگو كه به خاطر سادگي و روان بودنش دنبال چنين مجموعه هايي هستند نيز مي توانند از اين آموزش نهايت استفاده را برده و بدون اينكه نياز به علم خاصي در زمينه خياطي داشته باشند به سطح بالايي از مهارت دست خواهند يافت.اين مجموعه در واقع به نوعي با نام آموزش خياطي مبتدي شناخته مي شود و البته اين بدان معنا نيست كه آثار فوق براي افراد حرفه اي بدون كاربرد بوده و به درد انها نمي خورد.

شما عزيازن علاوه بر روش هايي كه در بالا جهت تهيه اين مجموعه ارزشمند توضيح داديم مي توانيد جهت خريد آموزش خياطي سيما عمراني با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني ثبت نماييد.

 

خياطي بدون الگو خانم عمراني

 

در زير بخش هايي از كتاب آموزشي ايشان را برايتان قرار داده ايم تا با نحوه اموزش و نوشتار آن بيشتر آشنا شويد با ما در ادامه همراه باشيد :

اندازه‌گيري بالاتنه و آستين در خياطي سيما عمراني
براي اندازه‌گير بالاتنه يك بند روي گودي كمر (دو سانتيمتر بالاتر از ناف مي‌بنديم) از گوشه گردن روي شانه تا كمر را اندازه مي‌زنيم.
۱- قد بالاتنه: از گوشه گردن روي شانه تا خط كمر طوري كه از روي سينه رد شود.
۲- دور سينه: سانتيمتر را دور سينه حلقه مي‌كنيم طوري كه دقيق روي يك خط قرار بگيرد و از روي سينه بالاتر نباشد. سانتيمتر از پشت سينه حلقه مي‌شود و دقيق از روي برجستگي سينه رد مي‌شود طوري كه نه خيلي آزاد باشد كه سانتيمتر پائين بيفتد و نه خيلي محكم باشد كه تنگي آن را احساس كنيم.
۳- سرشانه: سانتيمتر را روي شانه گذاشته طوري كه از انتهاي گردن شروع شود و تا افتادگي شانه ادامه داشته باشد به اين صورت كه كاملاً روي شانه باشد و روي بازو افتادگي نداشته باشد.
۴- كارور جلو: با انگشت خطي فرضي از انتهاي شانه صاف به پائين مي‌كشيم ۱ تا ۲ سانتيمتر مانده به چين‌خوردگي زير بغل از دست راست تا دست چپ كارور جلو مي‌باشد.
۵- كارور پشت: كارور پشت هم به همان صورت كارور جلو از انتهاي شانه يك خط صاف فرضي به پائين كشيده ۱ تا ۲ سانتيمتر مانده به چين‌خوردگي دست در قسمت پشت از سمت راست تا چين‌خوردگي دست در سمت چپ كارور پشت مي‌باشد.
۶- بلندي سينه: از روي شانه سانتيمتر را گذاشته از روي برجسته‌ترين قسمت سينه گذشته يك تا دو سانتيمتر پائين‌تر اندازه مي‌زنيم. اين اندازه‌گيري براي امتحان بلندي ساسون زير سينه مي‌باشد.
۷- دور كمر: سانتيمتر را روي بندي كه بستيم حلقه مي‌كنيم در حدي كه فقط يك چرخش داشته باشد.
۸- دور باسن: سانتيمتر را از كمر به پائين روي برجسته‌ترين قسمت بدن كه در افراد مختلف متفاوت مي‌باشد قرار مي‌دهيم طوري كه فقط دو انگشت ما براي نگه داشتن سانتيمتر در پشت آن قرار بگيرد.
۹- دور بازو: سانتيمتر را از زير بغل رد كرده دور بازو حلقه مي‌كنيم طوري كه در امتداد زير بغل دو سانتيمتر، سانتيمتر را بالا كشيده بعد اندازه‌گيري مي‌كنيم اين كار يك آزادي كوچكي به دور بازو مي‌دهد.
۱۰- قد آستين بلند: از انتهاي شانه تا مچ دست، طوري كه دست از آرنج كمي خم شده و روي شكم قرار بگيرد.
۱۱- دور مچ: دو پنجه دست را براي آستين شمشيري اندازه مي‌گيريم.
قد آستين كوتاه از انتهاي شانه (از ۱۵ تا ۲۸) قابل تغيير است قد آستين سه ربع از سر شانه تا زير آرنج تا حدوداً ۱۵ سانتيمتر به مچ مانده متفاوت مي‌باشد.
توجه اينكه براي هر كدام از آستين‌هاي موردنظر بايد دور مچ آن آستين را در همان نقطه اندازه‌گيري كرد. مثلاً براي آستين كوتاه اگر قد آستين را ۲۲ خواستيم در همان نقطه ۲۲ دور مچ را كمي آزاد اندازه‌گيري مي‌كنيم.
۱۲- براي اندازه‌گيري شيب آستين كه در كادر آستين از زاويه سمت چپ پايين مي‌آييم: يك بند دور بازو مي‌بنديم به صورتي كه كاملاً به زير بغل بچسبد و درست در امتداد خط سينه قرار بگيرد و كامل روي بازو خط افقي ايجاد كند و در روي بازو به طرف بالا و پايين نباشد و كاملاً صاف باشد. از انتهاي شانه تا اين خط را اندازه مي‌زنيم. مقدار اندازه زده براي لباس مجلسي و معمولي + ۳ سانتيمتر و براي لباس آزاد و مانتو مقدار اندازه زده را + ۴ سانتيمتر مي‌كنيم. (شكل در بخش آستين)

 
كتاب خياطي سيما عمراني ,فيلم آموزش خياطي خانم عمراني در سيماي خانواده ,خياطي خانم عمراني ,خياطي بدون الگو , آموزش خياطي مبتدي

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۷:۲۴ ] [ سيامك ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 163
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب